"Ніхто інтересів України ще не здав": Сенцов прокоментував погоджену "формулу Штайнмаєра"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він застерігає, що Путін може схиляти Зеленського до своїх умов.

Звільнений з російського полону українських режисер Олег Сенцов, заявив, що українська сторона, погодивши "формулу Штайнмаєра", не зрадила інтересам держави. У разі, якщо це трапиться колишній політв'язень обіцяє особисто протестувати під Офісом президента на Банковій.

Про це Олег Сенцов написав у своєму Fаcebook.

"Усі навперебій коментують підписання "формули Штайнмайера". У Раді Європи мене теж просили висловити свою думку з цього приводу, тому можу тут лише її повторити. Переговори краще за війну. Нічого страшного поки не відбулося. Ніхто інтересів України ще не здав. Якщо це станеться, то я сам потягну покришки під Банкову", - написав колишній бранець Кремля.

Сенцов припустив, що Путін разом з європейськими лідерами можуть намагатися змусити президента Зеленського до миру на їхніх умовах. "Подивимося, що буде далі", - написав він.

Страсбург постскриптум. Кроме деловых встреч и небольшой прогулки по городу, была еще прекрасная встреча с группой...

Опубликовано Олег Сенцов Пятница, 4 октября 2019 г.

Нагадаємо, 1 жовтня учасники Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання на Донбасі погодили так звану "формулу Штайнмаєра", яка була запропонована у 2015 році тодішнім главою МЗС Німеччини, нинішнім президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Президент України Володимир Зеленський скликав терміновий брифінг, на якому пояснив, що тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий, як закон про особливий статус Донбасу, почне діяти на постійній основі за умови, коли на цій території відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією та законодавством України. Ще однією умовою є публікація звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.

Увечері 1 та 2 жовтня у Києві та великих містах відбулися акції протесту. Вони мали на меті висловити незгоду з імплементацією "формули Штайнмаєра". Детальніше про те, що таке "формула Штайнмаєра" та як на її погодження відреагували в Україні та світі читайте за посиланням.

Відео "Зрада скасовується" Зеленський пояснив, чому не бачить загроз у "формулі Штайнмаєра"

Володимир Зеленський записав відео, на якому пояснив, чому не бачить загроз у "формулі Штайнмаєра". І перерахував усі умови, за яких можуть бути проведені виборі на Донбасі. Головна умова - цілковита деокупація територій.  

"Зрада скасовується" Зеленський пояснив, чому не бачить загроз у "формулі Штайнмаєра"

Залиште свій коментар

Вибір редакції