Жити під диктовку Росії не будемо - Азаров

Дата публікації
Перегляди
3747
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Жити під диктовку Росії не будемо - Азаров

Фото: kmu.gov.ua

Швидше за все, газові домовленості будуть досягнуті в січні.

Прем'єр-міністр Микола Азаров на своїй сторінці в мережі Facebook написав, що "незважаючи на всю складність переговорного процесу (щодо ціни на газ), упевнений, компромісні рішення будуть знайдені вже найближчим часом".

Такий запис він зробив відразу після засідання Кабміну, на якому був прийнятий проект бюджету-2012.

"Після ретельного зважування ситуації я прийняв рішення провести позачергове засідання уряду для розгляду проекту бюджету на 2012 рік. Ми не будемо ставити фінансову і бюджетну стабільність у державі в залежність від того, коли буде угода по газу", - написав Азаров.

Прем'єр повідомив, що уряд затвердив консервативний, дуже жорсткий, але збалансований і реалістичний проект бюджету. "Це гарантія, що спираючись на власні сили, Україна буде розвиватися. Незважаючи на кризу в єврозоні і тиск зростаючих цін на газ", - зазначив пвін

"Це складне рішення. Але чесне і відповідальне. Жити по коштах краще, ніж жити під чужу диктовку... Навколо бюджету буде багато дискусій і напевно спекуляцій. Ми витримаємо. І розраховуємо на підтримку всіх розсудливих людей в Україну", - підсумував він.

Як повідомило джерело в уряді, в ході позачергового засідання Кабміну прем'єр також заявив, що переговори в Москві щодо газу зайшли в глухий кут. Про це пише "Дзеркало тижня".

Азаров підкреслив, що поступки, яких вимагає російська сторона за зниження ціни на газ, надто високі й неприйнятні для України.

Джерело в Кабміні також повідомило, що "швидше за все, газові домовленості будуть досягнуті в січні".

Джерело на Банковій вважає, що четвер, 22 грудня, стане ключовим для долі газових домовленостей.

Нагадаємо, що в Москві на газових переговорах залишаються міністр юстиції Олександр Лавринович і керівник Міненергоугля Юрій Бойко.

Читайте також:

Азаров провалив газові переговори

Кабмін затвердив проект держбюджету-2012

Азаров зрозумів, що його реформ ніхто не зрозумів

Путін знає, чому Україна "п'є кров у Росії"

У Януковича є серйозні питання до Азарова

Наступна публікація