Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Переговори щодо кандидатів в уряд "зависли" через низку кадрових питань - ЗМІ

Адміністрація президента та Гройсман не можуть дійти згоди щодо деяких кандидатур.

Переговори про створення коаліції і нового уряду загальмувались через низку неузгодженостей щодо кандидатур.

Про це заявив один із учасників переговорів, пише УНІАН.

Як зазначається, в першу чергу йдеться про кандидатуру першого віце-прем'єр-міністра, оскільки в Адміністрації президента хочуть, щоб це була "людина президента". Зокрема, пропонують кандидатуру нинішнього очільника Харківської ОДА Ігоря Райніна.

За словами інформатора, екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош, швидше за все, не увійде в новий уряд, адже не є громадянином України і не хоче відмовлятися від свого громадянства.

До того ж немає узгодженості щодо кандидатури віце-прем'єр-міністра, міністра культури, бо голова Верховної Ради Володимир Гройсман не підтримує кандидатуру В'ячеслава Кириленко, а в АП хочуть залишити його на посаді.

Також розбіжності виникли щодо кандидатури міністра економіки України. Зазначимо, Гройсман пропонував на цю посаду Юлію Ковалів, проте її не підтримали в АП.

Крім того, так звана група Олександра Третьякова у фракції БПП лобіює свого колегу, народного депутата з цієї фракції, який обирався в окрузі, Костянтина Яринича.

Окремо джерело розповіло, що Гройсман наполягає на тому, щоб в уряд увійшли "молоді реформатори", зокрема, Ковалів, Максим Нефедов, Євген Нищук, але ці кандидатури "не зовсім сприймаються" в АП.

Нагадаємо, в неділю, 10 квітня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк оголосив про свою відставку. Відповідне рішення Яценюк оголосив у своєму зверненні, яке було опубліковано на його офіційній сторінці у Facebook. Глава уряду зазначив, що подання про складання повноважень буде внесено до Верховної Ради у вівторок, 12 квітня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції