Переможні відсотки: Зеленський може стати рекордсменом за голосуванням серед всіх попередників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ТСН пригадала, з яким результатом приходили до перемоги президенти України.

Якщо офіційні дані виборів президента України співпадуть з даними екзит-полів, то Володимир Зеленський поб'є історичний рекорд рівня підтримки серед усіх президентів за часи Незалежності.

ТСН пригадала, з якими відсотками перемагали всі президенти України. Отже у 1991 році Леонід Кравчук переміг у першому турі з 61,59% підтримки. Але вже за три роки поступився Леоніду Кучмі, який набрав 52,15%. У 1999 році Кучма на другий термін переобирався 56,25% голосів.

У 2004 році українці вперше повстали проти фальсифікацій і у вирії Помаранчевої революції взимку 2005 року проголосували за Віктора Ющенка – 51,99% голосів. Щоправда за п'ять років Ющенко рекордно провалив свій рейтинг – мав трохи більше 5%, а Віктор Янукович 2010 року набрав 48,95%.

У 2014 році Петро Порошенко у першому турі переміг з 54,7% підтримки населення.

Відео ТСН згадала, з якими результатами приходили до влади президенти України

ТСН вирішила згадати, з якими результатами приходили до влади президенти незалежної України.  

ТСН згадала, з якими результатами приходили до влади президенти України

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

Залиште свій коментар

Вибір редакції