Перенесення бойовиками виборів дає "зелене світло" продовженню Мінського процесу - Олланд

Перенесення бойовиками виборів дає "зелене світло" продовженню Мінського процесу - Олланд

Олланд виступив на сесії Європарламенту / Фото: Reuters

Президент Франції висловив сподівання на закінчення війни в Україні.

Президент Франції Франсуа Олланд вчергове схвально відреагував на перенесення бойовиками виборів на Донбасі. Голова держави каже, що це дає надію на подальше виконання Мінських домовленостей.

"Після того, як сепаратисти відклали вибори, які були заплановані на середину жовтня, Мінський процес може продовжуватися, виводиться легке озброєння, і скоро послідує важка артилерія. Війна завершиться, мир буде відновлений. Ми здатні цього досягти в ім'я Європи і для Європи. Це в інтересах взагалі світу", - заявив Олланд на пленарному засіданні Європейського парламенту у Страсбурзі, повідомляє УНІАН.

Президент Франції наголосив, що до таких дій допомогли підштовхнути контрольованих Росією бойовиків європейські санкції щодо РФ.

"В Україні ми відреагували на брутальне порушення міжнародного законодавства. Це про те, щоб запобігти війні у воротах нашого континенту. Європейські країни продемонстрували єдність, коли застосували (щодо Росії) режим санкцій", - підкреслив президент.

Олланд наголосив, що Німеччина та Франція "особливо віддані досягненню домовленостей у Мінському процесі".

У своїй промові Олланд наголосив на результатах переговорів "нормандської четвірки" у Парижі. Що чекати Україні після цієї зустрічі чотирьох лідерів читайте у матеріалі: Що означають нові "нормандські" домовленості щодо Донбасу. Думки експертів

Повʼязані теми:

Наступна публікація