Переписав на бабусю. Журналісти розкрили власника авто Audi Q7 прокурора Суса

На вторинному ринку позашляховик коштує близько мільйона гривень.

Елітний автомобіль Audi Q7, на якому пересувається скандальний прокурор та заступник начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Дмитро Сус, зареєстрований на 85-річну жінку.

Про це повідомляє Bihus.info.

За даними з реєстру автотранспортних засобів МВС, позашляховик з номерами ВХ 9125 ВМ належить мешканці Хмельницького Марії Юрчик 1930 року народження. 85-річна пенсіонерка стала щасливою власницею вказаного авто у червні 2015 р.

Авто Дмитра Суса_3
bihus.info
Авто належить Марії Юрчик

При цьому,  Марія Юрчик є родичкою (ймовірно, бабусею) Дмитра Суса, який входить до департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки.

Одна з адрес реєстрації Марії Юрчик – це квартира у Хмельницькому, яку вказували як місце проживання батько Дмитра Суса - 57-річний Микола Сус, а також 53-річна Людмила Сус.

Примітно, що у своїй декларації за 2013 рік спіробітник прокуратури Дмитро Сус вказав, що заробив всього 114 тисяч гривень. Натомість вартість авто, яким він користується, сягає на вторинному ринку 35-40 тисяч долларів (875 тисяч – 1 млн грн).

Авто Дмитра Суса_1
bihus.info
Вартість авто на вторинному ринку

Сус працює у Департаменті з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки, представників якого НАБУ звинувачує у викраденні та катуванні двох співробітників Бюро.

Самі затримані працівники НАБУ повідомили про побиття, погрози та психологічний тиск. За їхніми  словами, до цього нібито був причетний Дмитро Сус. Саме він буцімто і повернув їх до будівлі Антикорупційного бюро.

Нагадаємо, 12 серпня Генеральна прокуратура виявила стаціонарний пост спостереження за своїми співробітниками за адресою вул. Симона Петлюри, 7/9 у Києві, здійснював зняття інформації про дії працівників прокуратури.

12 серпня Начальник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк заявив про побиття спецназом НАБУ трьох співробітників прокуратури у Києві. Генпрокуратура почала розслідування.

Натомість у НАБУ відкрило кримінальне провадження стосовно працівників Генеральної прокуратури, які викрали і утримували працівників Бюро. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: