Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Перетворили РНБО на посміховисько з клоунами": Кривонос відреагував на своє звільнення

Він вважає, що за цим стоїть секретар Ради Данілов.

Перший заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України Сергій Кривонос звинуватив очільника відомства Олексія Данілова у своєму звільненні з двох посад.

"Секретар РНБО, якого попередні п‘ять років війни не було видно і чути ані на фронті, ані в тилу - таки проштовхнув підписання указу. Мої особисті висновки будуть згодом, "новина" прилетіла мені у дорозі", – написав він у Facebook пізно ввечері 29 листопада.

За словами Кривоноса, його звільнення свідчить про небажання певних посадовців реалізації програми з підвищення обороноздатності України "П’ять кроків", "якраз коли ми вийшли вже на фініш".

"І взагалі - перетворили РНБО з Ради національної безпеки та оборони України на посміховисько з клоунами", – написав Сергій Кривонос, додавши, що продовжує працювати задля України.

Шановні друзі, доброго вечора!!!! Вечір перестає бути нудним. Секретарь РНБО, якого попередні п‘ять років війни не...

Опубліковано Kryvonos Serhii Пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

Нагадаємо, 29 листопада президент України Володимир Зеленський своїм указом звільнив заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони Сергія Кривоноса від виконання обов'язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави, а також з звільнив посади керівника та вивів з персонального складу міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Раніше Кривонос заявив, що новий секретар РНБО України Олексій Данілов не бачить його у відомстві.

Відео Кривонос став новим заступником секретаря РНБО після скандалу з Гладковським

Заміна фігуранта корупційного скандалу. Заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони Президент Петро Порошенко призначив полковника Сергія Кривоноса. Він - колишній кандидат у президенти, минулого тижня зняв свою кандидатуру і підтримав чинного главу держави.

Кривонос став новим заступником секретаря РНБО після скандалу з Гладковським

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції