Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Резерв банку шкіри вже становить близько 200 млн клітин.

Дружина президента Марина Порошенко відвідала надсучасну біотехнологічну лабораторію підрозділу медичної кліники Іlaya.регенерація, в якій від січня 2015 року триває культивування клітинного матеріалу для створення "Банку шкіри".

Звертаючись до присутніх, Марина Порошенко зазначила: "Тема медицини та лікування наших співвітчизників дуже близька та важлива для мене. Події, що відбуваються в нашій країні, підштовхнули нас до реалізації цього проекту. Нашими першочерговими пацієнтами мали бути саме військові. Але дуже скоро ми зрозуміли, що це питання дуже гостро стоїть і серед цивільного населення. Тому я вдячна всім учасникам проекту "Банк шкіри" за розуміння та можливість розширення категорій опікових хворих, які отримають допомогу".

Резерв банку шкіри вже становить близько 200 млн клітин.

Зважаючи на актуальність проблеми, сторони-учасники проекту розширили категорії опікових хворих, які будуть учасниками проекту. Половина вирощених клітин вже використана для лікування перших двох пацієнтів – це 17-річний Антон та 23-річний Олександр, які отримали глибокі опіки унаслідок нещасних випадків. Також після стадії підготовки та обстеження розпочинається лікування ще трьох постраждалих – двох бійців АТО, 40-річного Олександра та 36-річного Романа, а також учасника Євромайдану 23-річного Романа.

Для стартового етапу проекту завдяки пожертвам було зібрано понад 70% коштів від необхідної для реалізації проекту.

Проект "Банк шкіри. Лікування опіків" був створений наприкінці минулого року з метою лікування глибоких опіків за допомогою клітинних технологій, котрі дозволяють швидко та якісно відновити велику площу шкіри, уникаючи рубцювання рани. 

Нагадаємо, що Марина Порошенко відправила третій "теплий караван" на Схід

Залиште свій коментар

Вибір редакції