Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перша міжнародна зустріч: у Зеленського розповіли про теми розмови з Лінкявічюсом

Обраний президентом кандидат повідомив гостю з Литви про свої перші ініціативи.

Під час першої міжнародної зустрічі новообраного президента Володимира Зеленського з міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічюсом ішлося про боротьбу з незаконним збагаченням і поновлення інформаційної боротьби на окупованих територіях. Про це повідомила прес-служба переможця президентських виборів.

Відбулася міжнародна зустріч Володимира Зеленського з міністром закордонних справ Литви Лінасом...

Опубліковано Команда Зеленського Четвер, 25 квітня 2019 р.

Зеленський повідомив Лінкявічюсу про підготовлений своєю командою законопроект щодо відновлення відповідальності чиновників на незаконне збагачення. Гість із Литви запевнив, що це питання є дуже важливим, адже скасування такої відповідальності "суперечить зобов’язанням України перед Євросоюзом".

Відео Команда Зеленського відреагувала на незаконну видачу російських паспортів на Донбасі

Там вважають, що цим указом Російська Федерація визнала свою відповідальність як держава-агресор, що веде проти України війну. А такі дії є наочним підтвердженням для всієї світової спільноти справжньої ролі Росії у цій війні.  

Команда Зеленського відреагувала на незаконну видачу російських паспортів на Донбасі

Крім того, Зеленський попросив допомоги у створенні міжнародної медіа-організації задля мовлення на окуповані території та відстоювання проукраїнської позиції. “Скрізь, де ми могли би сприяти та бути корисними – можете на нас покладатися”,  - запевнив на зустрічі Лінкявічюс. Глава МЗС Литви також повідомив про великий інтерес до новообраного президента в європейських структурах і запропонував за першої ліпшої нагоди відвідати міжнародні заходи на рівні Євросоюзу.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс зустрівся з новообраним президентом України Володимиром Зеленським. "Провів дуже гарну зустріч із обраним президентом України Володимиром Зеленським у Києві: привітав його з переконливою перемогою на президентських виборах, підтвердив незмінну підтримку Литвою суверенітету, територіальної цілісності, реформ, європейської та євроатлантичної інтеграції України", - написав Лінкявічюс на своїй сторінці у Twitter.

Залиште свій коментар

Вибір редакції