Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перші подробиці кидка гранати в Парасюка: друзі заявляють про замах на життя

Поліція поки ще не коментує інцидент.

Народний депутат Ігор Луценко і юрист Влад Добош заявляють, що кидок гранати в машину нардепа Володимира Парасюка – це замах на вбивство.

"Судячи з того, що тут бачу - замах на вбивство. Кидали гранату прицільно, але судячи з усього, перешкодили гілки. В момент, коли він приїхав додому, запаркувався, кинули щось по потужності як РГД", - написав Луценко у Facebook.

 

Судячи з того, що тут бачу - замах на вбивство.Кидали гранату прицільно, але судячи з усього, перешкодили гілки. В моме...

Опубліковано Igor Lutsenko 30 березень 2016 р.

"Тільки що в мого друга Володимира Парасюка біля дому кинули гранату. Я зараз на місці. З ним все добре. Але можна однозначно сказати, що це був замах на життя", - додав Влад Добош.

 

Тільки що в мого друга Володимир Парасюк, біля дому кинули гранату. Я зараз на місці. З ним все добре. Але, можна однозначно сказати що це був замах на життя. Володю врятувало диво.

Опубліковано Владом Добошем 30 березень 2016 р.

Луценко зазначив, що граната 5 метрів не долетіла до машини Парасюка, вибух на себе прийняло сусіднє авто.

Сам Володимир Парасюк розповів, що вибух був потужним, але він не знає, хто міг кинути в нього гранату.

"Я приїхав на парковку на бул. Лесі Українки 9б з боку Генпрокуратури, поставив машину на своє місце. А потім перепаркувався. У цей момент в моє авто кинули гранату. Це сталося близько 22.00. Я не знаю, хто це міг бути. Але знаю точно, що просто так гранати в Києві не літають ", - сказав Парасюк у коментарі виданню "Вести".

Офіційних подробиць інциденту від поліції наразі немає.

Нагадаємо, нардеп Володимир Парасюк, член парламентського комітету у закордонних справах, розповів, як гостро комітет приймав постанову про припинення дипломатичних відносин з Російською Федерацією.

Залиште свій коментар

Вибір редакції