Перші з кінця. Хто став абсолютним аутсайдером президентських перегонів та де за них голосували

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найменша кількість українців хоче бачити Романа Насірова президентом України.

Серед рекордної кількості кандидатів в президенти - а їх на цих виборах було 39 - абсолютна більшість перерахованих у бюлетенях людей не набрала і 1% голосів.

Подолали одновідсотковий поріг лише дев’ятеро кандидатів. Відкриває програшну “тридцятку” Юрій Тимошенко, який є однофамільцем та має такі ж ініціали, як і лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко. Як зазначалося у пресі, його присутність у списку кандидатів і має на меті лише відтягнути голоси у очільниці БЮТ. В доробку Юрія 0,62% виборців, а це - майже 118 тисяч українців.

Найменша кількість виборців бачать своїм президентом Романа Насірова - він закриває перелік з 39 кандидатів. Екс-главу ДФС затримали на початку березня 2017 року - його підозрюють у зловживаннях службовим становищем, він вийшов під заставу і ще до початку 2018 року залишався на своїй посаді, поки Кабмін його не звільнив. Відтоді триває тяганина з його поновленням на посту очільника держфіскальної служби, втім це не завадило Насірову на початку вже поточного року подати документи до ЦВК.

Для анкети Центрвиборчкому Насіров назвав своїм місцем роботи ГО “Федерація дзюдо України”, яку він очолює. На вибори йшов самовисуванцем і отримав 2582 голоси “за”. Більша частина з виборців Насірова живуть у Закарпатській та Чернігівській областях, а також у Києві. А от у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях жодного прихильника цього кандидата не знайшлось.

Випередив Насірова на півтисячі голосів інвестор Сергій Носенко, який є старшим керівним директором інвестиційної компанії International Investment Partners та засновником громадської організації "Розвиток". Безпартійний та самовисуванець. Мотивуючи свою участь у президентських перегонах, Носенко говорив, що відсутність політичного досвіду є його козирем. І вважав, що країною має керувати досвідчений бізнесмен з досвідом антикризового менеджменту.

За Носенка проголосували 3114 українців. Найбільше голосів він отримав на Закарпатті, Вінниччині, Рівненщині та у Києві. Жодна область не проігнорувала цього кандидата - по кілька голосів має в усіх.

Найуспішнішим серед найнеуспішніших став нардеп Аркадій Корнацький. Є засновником великого агропромислового підприємства “Агрофірма Корнацьких”, яка базується на Миколаївщині. Якийсь час завідував агропромисловим комплексом у Миколаївській ОДА. На вибори пішов самовисуванцем і жодної партії не представляє. Не дивно, що більшість з 4497 його виборців живуть на Миколаївщині - за областю він посів 12т-е місце у рейтингу кандидатів. Також має симпатиків у Івано-Франківській, Тернопільській і Львівській областях. А от у Харківській, Донецькій, Луганській та Дніпропетровській областях в Корнацького жодного голосу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції