Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Першим заступником міністра юстиції призначили соратника Саакашвілі

Про нове призначення повідомив екс-президент Грузії.

Перший заступником міністра юстиції України Павла Петренка призначили грузинського екс-чиновника Гію Гецадзе. Про це повідомляє екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook.

Саакашвілі називає Гецадзе другом і розповідає, що у грузинському уряді новий перший заступник міністра юстиції обіймав високі посади і був близьким радником екс-президента.

 
публикация Mikheil Saakashvili.
Гія Гецадзе у 1995 році закінчив Тбіліський державний університет, факультет міжнародного права. Був засновником Асоціації молодих юристів. З 1995 по 2000 він працював у різних державних установах. Брав участь у підготовці закону про Конституційний Суд, з 2001 по 2003 працював у Міжнародній організації з проектування IRIS. Протягом 2003-2005 років був заступником міністра юстиції, представником президента в Імереті. Залишив державну службу в 2005 році і очолив юридичну фірму "Гецадзе і Патеішвілі". Гія Гецадзе також є членом Конституційної комісії, створеної у 2013 році. Також Гецадзе є деканом юридичного факультету Державного університету імені Іллі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції