Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перший адвокат Лозінського заявив, що екс-нардеп не повертався до колонії

За словами Зайкана, Лозінський знаходиться у СІЗО.

ГПУ, суд та пенітенціарна служба переводять стрілки у справі звільнення Лозінського.

Як йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень, новина про звільнення Лозінського шокувала країну. Екс-депутата, ув'язненого за вбивство, випускають на волю "за станом здоров'я" . Так само несподівано реагує прем'єр-міністр в Інтернеті та вимагає терміново вжити заходів щодо оскарження рішення Бориспільського суду Київщини, який звільнив Лозінського.

За висновками лікарів у Лозінського тяжкі захворювання - і серця, і судинної системи,  і нирок, і печінки.

Відео Лозинський: скільки коштує звільнення вбивці із тюрми

Реакція правоохоронців надходить за добу. Уже традиційно із соцмереж звітує голова МВД.

На волі Віктор Лозінський проводить менше доби. Його затримують неподалік Білої Церкви. За твердженням Генпрокуратури, схопили одразу, щойно екс-депутат "почав пересуватися". Однак, чому Лозінському вдалося вийти на волю - у ГПУ не розуміють. Тут починається найцікавіше: переведення стрілок між ГПУ, судом та пенітенціарною службою.

Тюремники кажуть, що не мали права утримувати, бо це начебто незаконно. Прокуратура ж наполягає: незаконне рішення суду. Ще раніше, мовляв, Лозінського перевели у лікарню при колонії також безпідставно. Судову медекспертизу у ГПУ називають сумнівною. Версія суду - прокуратура сама винна, бо вчасно не оскаржила рішення.

Прокуратура закидає, що суд їй мав дати на оскарження не 7, а 10 днів. Проти судді Вознюка та працівників пенітенціарної служби розпочинають кримінальне впровадження. Однак, допитує Генпрокуратура Сергія Вознюка - як свідка.  

За збігом обставин, це виявляється той само суддя, який раніше розглядав справу В'ячеслава Чорновола і забирав права у автомайданівців. Не нова і схема "звільнення за станом здоров'я".

Про дострокове звільнення Лозинського заговорили ще понад рік тому. Віктору Лозинському дозволяли навіть ходити на тренажери підкачувати м'язи. Уже тоді стала відома і схема дострокового звільнення за станом здоров'я. Головні складові правильного діагнозу - заступництво і гроші.

Тоді експерти пророчили Лозинському звільнення у 2017-му. Але реальність перевершила найсміливіші здогадки. Звільнили ще на 3 роки раніше.

ТСН-Тиждень дізнається розцінки за те, щоб стати суддею.

"Щоб стати суддею міста Києва - це 300 тисяч доларів. Це загального суду. Господарський суд - це вже 500 тисяч. Адміністративний - 500 тисяч. А поговорюють, щоб стати заступником голови вищого господарського суду - це 5 млн може коштувати", - каже адвокат Автомадану Дмитро Йовдій.

Дмитро певен, Лозінського затримали тільки тому, що на це звернув увагу президент.

Самого  Лозінського можуть випустити у будь-який момент, запевняє його перший адвокат Ярослав Зейкан. Бо попри заяву в. о. генпрокурора, насправді,  екс-депутат не повертався до колонії.

"Хоча була інформація, що Лозінського повернули в колонію, насправді Лозинський в СІЗО. Можна його затримати на 48 годин, а потім має бути рішення суду. Я ще не чув, щоб рішення суду було", - каже адвокат. 

Раніше повідомлялося, що скандального Лозінського вже повернули в колонію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції