Перший офіційний контакт: Кучма зустрівся зі спецпредставником США Волкером

Вони обговорили врегулювання ситуації на окупованому Донбасі.

Представник України в тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма зустрівся зі Спеціальним представником США щодо України Куртом Волкером.

Про це повідомила прес-секретар Кучми Дарка Оліфер у Facebook.

"Обидві сторони підкреслили, що стійке, тривале припинення вогню і вирішення всього блоку питань з безпеки Мінських угод є ключовим, без цього не може бути просування у врегулюванні гуманітарних, політичних і соціальних питань. Сторони домовилися про підтримку подальших контактів на постійній основі", - йдеться у повідомленні.

Президент Украины (1994 - 2005гг.) Леонид Кучма принял Специального представителя США по вопросам Минских соглашений Кур...

Posted by Дарка Олифер on Monday, July 10, 2017

Державний секретар США Рекс Тіллерсон призначив колишнього посла США в НАТО Курта Волкера спеціальним представником щодо України.

ВідеоСполучені Штати призначили спеціального посланця в українських питаннях

Волкер розпочав свою кар'єру в галузі зовнішньої політики як аналітик Центрального розвідувального управління 1986 року. Також працював у штабі сенатора Джона Маккейна з 1997 до 1998 року. Був кар'єрним дипломатом, який виконував обов'язки постійного представника в НАТО під час президентства Джорджа Буша та Барака Обами. Наразі він є експертом з питань зовнішньої політики та національної безпеки в Інституті міжнародного лідерства Маккейна в Університеті штату Аризона.

Додамо, що спецпредставник США із врегулювання ситуації в Україні незабаром прибуде до Москви

Залиште свій коментар