Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перший пішов: у Міноборони відправили на пенсію держсекретаря, на черзі заступники міністра

При цьому посаду за собою екс-військовий зберіг.

У Міністерстві оборони України провели на пенсію державного секретаря Олександра Дубляна. Влаштували все урочисто - із військовим оркестром і почесною вартою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Такий ритуал проводять у Міноборони вперше. Міністр Степан Полторак каже, що на своїй посаді генерал-полковник Дублян залишатиметься, але вже як цивільна особа. Відправлення військового на пенсію – крок формальний, бо ж за новим законом про національну безпеку, із наступного року міністерство на 80% має складатися саме з цивільних чиновників.

ВідеоУ Міністерстві оборони України на пенсію провели державного секретаря Олександра Дубляна

Такий ритуал проводять у Міноборони вперше. Міністр Степан Полторак каже, що на своїй посаді генерал-полковник Дублян залишатиметься. Але вже як цивільна особа. Відправлення військового на пенсію це крок формальний, адже, за новим законом про національну безпеку, із наступного року Міністерство оборони на 80 відсотків має складатися саме з цивільних чиновників. 

У Міністерстві оборони України на пенсію провели державного секретаря Олександра Дубляна

Нині міністр, який також уже зняв військову форму, збирається за таким самим сценарієм вирядити на пенсію чи у відставку і деяких своїх заступників. "До кінця року я своїм наказом планую звільнити більшість заступників міністра оборони. В цілому ми переходимо на новий формат, посилюємо цивільний контроль над Збройними силами України", - розповів Степан Полторак.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко звільнив міністра оборони Петра Полторака з військової служби. Про це він заявив 13 жовтня під час виступу на урочистих заходах вшанування військових України. "Генерал армії України Степан Полторак залишає військову службу. Відповідно до вимог Закону України "Про національну безпеку України" вже з 1 січня наступного року посаду міністра оборони України має посідати цивільна особа", - повідомив Порошенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції