Петренко назвав головне досягнення Мін'юсту за останній рік

Міністр юстиції готовий до звіту перед парламентом.

Міністр юстиції Павло Петренко відзвітував перед парламентськими комітетами і розповів про досягнення своєї команди за останній рік, і в майбутній вівторок він готовий звітувати перед Верховною Радою. Про це він заявив в ефірі ТСН.Тижня.

"Я б хотів зробити більше, але я знаю точно, що ті зміни, які зробило Міністерство юстиції, стосуються дуже великої кількості людей, з нами комунікує 20 мільйонів українців", - сказав міністр.

Петренко каже, що завдяки зусиллям Мін'юсту було подолано корупцію при реєстрації бізнесу і нерухомості.

"Ми знищили реєстраційну службу, відкрили реєстри, 2 мільйони підприємців скористалися онлайн-сервісами і не платили хабарі. Це багато чи мало? Я хотів би, щоб це розповсюдилось на 40 мільйонів українців, але 2 мільйони вже відчули ті зміни, яких раніше не було", - сказав він.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України звітуватиме перед Верховною Радою 16 лютого. 

Як відомо, рішення про звіт уряду Яценюка було схвалене на зустрічі глави держави Петра Порошенка з лідерами парламентських фракцій. На цьому наполягала пропрезидентська політична сила в Раді - Блок Петра Порошенка. Лідер цієї фракції Юрій Луценко заявив, що таку ініціативу підтримують представники інших партій у парламенті. А лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк навіть зажадав відставки діючого Кабміну.

ВідеоМіністр юстиції підтримує ініцаітиву позбавлення сепаратистів громадянства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: