Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Петренко замінить Порошенка на антикорупційному саміті у Лондоні

Президент напередодні заявив, що залишається в Україні.

За найсвіжішою інформацію, замість президента Петра Порошенка на антикорупційному саміті у Лондоні Україну представить міністр юстиції Павло Петренко. Про це у випуску ТСН.16:45 повідомив журналіст "Радіо Свобода" Григорій Жигалов.

Напередодні ввечері стало відомо, що президент не летить до Великої Британії, хоча до останнього моменту українські дипломати і співробітники адміністрації президента активно готували все для прибуття делегації з Києва.

Офіційне пояснення від самого президента — внутрішня політика внесла корективи в міжнародну діяльність. Порошенко вирішив залишитися в Києві через ситуацію, що склалася навколо обрання нового Генерального прокурора, і через те, що парламент не схвалив законів, необхідних для співпраці з Міжнародним валютним фондом.

А на саміті вже виник дипломатичний скандал. Під час зустрічі із Королевою Девід Кемерон обмовився, що на саміті будуть представники "найкорумпованіших країн світу — Афганістану та Нігерії". І це вже викликало обурення.

"Цього ранку ми в кабінеті міністрів обговорили антикорупційний саміт. До Британії завітають деякі лідери фантастично корумпованих країн. Нігерія та Афганістан - можливо, найкорумпованіші країни світу", - сказав Кемерон.

Президент Нігерії вже заявив, що вибачень від Камерона він не вимагає, а от чого вимагає — так це повернення активів.

Основна тема зустрічі завтра, 12 травня, - боротьба з корупцією. Будуть детально обговорювати так звані "панамські документи".

Відео Депутати зірвали візит Петра Порошенка до Великої Британії

Залиште свій коментар

Вибір редакції