Петру Порошенку 18 червня обиратимуть запобіжний захід: прокуратура вимагає арешту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Визначатиме запобіжний захід Печерський суді столиці.

Про тримання під вартою п'ятого президента України Петра Порошенка 18 червня проситимуть прокурори у суді. 

Про це йдеться у ТСН.Ранок

Визначатиме запобіжний захід Печерський суді столиці по обіді. Обвинувачувачі проситимуть суд взяти під варту Порошенка із можливістю вийти під заставу в 10 млн грн. 

Петру Порошенку закидають незаконне призначення колишнього заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. 

Раніше адвокати Порошенка заявляли, що підозру клієнту вручили з порушеннями. Саме тому вважають, що він її не отримав. В Офісі ж генпрокурора наполягають: документ передали відповідно до закону. 

Відео Суд визначатиме запобіжний захід Петру Порошенку 18 червня

Сьогодні, 18 червня, прокурори у суді проситимуть про тримання під вартою п'ятого президента України. Петру Порошенку, нагадаємо, закидають незаконне призначення колишнього заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. Раніше адвокати Порошенка заявляли: підозру клієнту вручили з порушенями, тож, вважають, що він її не отримав.  

Суд визначатиме запобіжний захід Петру Порошенку 18 червня

Нагадаємо:

  • 3 червня ДБР викликало Порошенка на допит через прослуховування на міжнародних переговорах.
  • 8 червня генпрокурорка Ірина Венедіктова порушила справу проти експрезидента: внесено відомості до ЄРДР.
  • 10 червня стало відомо, що слідчі Державного бюро розслідувань вирішують питання щодо обрання п'ятому президенту України Петру Порошенку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Адвокат експрезидента Ілля Новіков заявив, що допит Порошенка в ДБР у справі про переміщення через кордон картин не відбувся. Натомість йому намагалися оголосити підозру у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка, а Порошенко покинув будівлю. 
  • 10 червня Порошенко пішов до Офісу генпрокурора. Однак після візиту він заявив, що Венедіктова не вручила йому підозру.
  • Водночас Офіс Генпрокурора заявив, що клопотатиме перед судом про арешт Порошенка з можливістю внесення 10 млн грн застави. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції