Під час допиту у ГПУ один із працівник НАБУ не скаржився на дії прокурорів - ЗМІ

У протоколі допиту не містяться скарги на працівників прокуратури, з якими довелося спілкуватися Ільченкові.

Один із працівників НАБУ Віктор Ільченко під час допиту у Генпрокуратурі не скаржився на працівників прокуратури, які його затримували.

Про це йдеться у протоколі допиту свідка, яке "Українська правда" отримала від джерела у Генпрокуратурі. Віктор Ільченко, який є співробітником НАБУ і займається обслуговуванням техніки з аудіо-, відео- та фотозйомки, розповів, що вдень 10 серпня один з його керівників відправив його у будинок за адресою Симона Петлюри 7/9, аби він перевірив там справність фотоапарату та відеокамери.

Він виконав свою роботу, проте переконує, що будь-яких заходів із візуального спостереження за будь-ким не здійснювали.

Ільченко додав, що разом із співробітником Олександром приходив до квартири і наступного дня, 11 серпня, щоб перевірити техніку, яка вже лежала на інших місцях.

Але 12 серпня, коли працівники НАБУ прийшли до квартири, з'явилися чоловіки, які представилися представниками ГПУ, та запропонували "пройти до сусідньої кімнати для дачі пояснень, на що ми погодилися та прослідували із ними".

"Хочу доповнити, що я особисто негласні слідчі (розшукові) дії стосовно працівників прокуратури не проводив", - зазначив Ільченко. У протоколі не містяться скарги на працівників прокуратури, з якими довелося спілкуватися Ільченкові.

12 серпня повідомлялося, що слідчі Генеральної прокуратури виявили стаціонарний пост спостереження, який здійснював знімання інформації про дії працівників прокуратури. Прибулі на місце події співробітники НАБУ спробували звільнити затриманих працівниками ГПУ людей, внаслідок чого стався конфлікт. У Національному антикорупційному бюро України назвали сутичку із співробітниками Генпрокуратури "позаштатною робочою ситуацією".

ВідеоНАБУ проти ГПУ: в інтернеті з'явилось відео з новими деталями конфлікту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: