Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час голосування Кучма розповів, чому йому шкода майбутнього президента

Екс-президент голосував разом з дружиною.

Екс-президент України Леонід Кучма проголосував у другому турі президентських виборів, повідомила його прес-секретар Дарка Оліфер.

На дільницю Кучма традиційно прийшов зі своєю дружиною Людмилою. Майбутньому президентові побажав бути чесним щодо наданих людям обіцянок. "Менше обіцяти і більше робити. Ми з вами бачили сьогодні - те, що обіцяли колись під час виборчої кампанії і з чим через п'ять років прийшли, який результат отримали. Тому головне - бути чесним і порядним перед своїм народом. Бути чесним і порядним перед людьми – це головне для того, щоб за ним пішли люди", - сказав екс-президент.

За словами другого президента країни, йому трохи шкода майбутнього президента через те, "що йому дістанеться із завтрашнього дня, після інавгурації". "Війна, якій не видно кінця, розділена Україна, економіка на грані дефолту, - не буду перераховувати все, які проблеми ще існують, бо під час виборчої кампанії вони були всім добре відомі", - сказав Леонід Кучма.

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції