Під час інавгурації впало президентське посвідчення Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Документ швидко підняли і поклали на місце.

Під час церемонії інавгурації у Верховній Раді посвідчення президента Володимира Зеленського впало на підлогу. Про це йдеться у Спецвипуску ТСН.

Коли Зеленський отримав посвідчення президента України, то, за протоколом, поклав його на подушечку, яку тримав солдат. Той, своєю чергою, мав відійти на кілька кроків, однак під час цього посвідчення злетіло і впало.

Підняв його і поклав на місце один з народних депутатів. 

ВідеоПід час інавгурації Зеленського впало посвідчення президента

Документ зісковзнув з подушки, що була в руках нацгвардійця. Один з депутатів виправив ситуацію – і поклав символ президентської влади на місце. Відео телеканалу РАДА.

Під час інавгурації Зеленського впало посвідчення президента

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась церемонія інавгурації обраного президента України Володимира Зеленського. У другому турі виборів він набрав рекордних 73,22% голосів, тоді як його опонент Петро Порошенко - 24,45%. Офіційні результати виборів були оголошені 30 квітня, однак депутати змогли призначити дату інавгурації лише 16 травня. 

Зеленський склав присягу президента України і офіційно очолив державу. Одразу після цього він оголосив про розпуск Верховної Ради.

ВідеоЗеленський заявив про розпуск Верховної Ради восьмого скликання

Президент України Володимир Зеленський під час своєї інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради восьмого скликання.  

Зеленський заявив про розпуск Верховної Ради восьмого скликання

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції