Під час передвиборчих перегонів прозвучала заява про загрозу телеканалу "1+1"

Дата публікації
Перегляди
2411
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під час передвиборчих перегонів прозвучала заява про загрозу телеканалу "1+1"

Під час з’їзду "УКРОПу" / Фото: ТСН.ua

"Самопоміч", "Батьківщина" та "Українське об'єднання патріотів" провели з'їзди своїх політсил.

В Україні до місцевих виборів – півтора місяця. Старі та нові персонажі цих перегонів формують стратегії, вигадують гасла і озвучують обіцянки. Словом, усіляко прокладають шляхи до сердець виборців.

Цього тижня на з'їзди збиралися три політсили – "Самопоміч", "Батьківщина" та "Українське об'єднання патріотів". Прозвучала там і заява про загрозу телеканалу "1+1". Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Об'єднання "Самопоміч" іде на місцеві вибори в двох десятках областей України – таке рішення з'їзду політсили. Вони висунули 46 кандидатів у міські очільники, серед них 12 – в обласні центри.

На з'їзді ухвалили, що Андрій Садовий знову балотуватиметься на пост міського голови Львова. За крісло київського очільника побореться Сергій Гусовський. Він – відомий у столиці ресторатор. На сайті об'єднання до кінця вересня обіцяють обговорення кандидатів.

"Батьківщина" готує на місцеві вибори 30 тисяч кандидатів. Претендентів у депутати до місцевих рад і на посади сільських і міських голів затверджуватиме президія партії та її лідер Юлія Тимошенко. Сама вона повідомила, що партія готується винятково до чергових місцевих виборів. Там – проти дострокового обрання парламенту. "Батьківщина" не збирається виходити з коаліції, однак, не задоволена просуванням реформ в Україні.

На тижні три політичні партії провели з’їзди

На тижні три політичні партії провели з’їзди

"Хрещення" місцевими виборами вперше пройде політична партія КРОП". У її списках – ті, хто активно проявив свою позицію, коли йшлося про інтереси незалежної України. В очільники Києва висуватимуть Геннадія Корбана, Дніпропетровська – Бориса Філатова, Івано-Франківська – нардепа Олександра Шевченка. А в Павлограді на Дніпропетровщині від "Укропу" піде герой АТО Євген Терехов.

Плани в "Українського об'єднання патріотів" (так розшифровують абревіатуру "УКРОП") – масштабні. Одним із головних завдань названо деолігархізацію, але не "липову", де важелі влади з одних рук просто перерозподіляють у руки інших, а однакове відсторонення всіх фінансово промислових груп від політичних рішень. До того ж – збільшення влади громад, знищення корупції, зокрема й політичної.

"Це парламентська республіка, в якій не можлива узурпація влади. А права президента будуть чітко обмежені представницькими функціями, президент не може бути членом жодної партії або її лідером. І ніяка партія не може використовувати його ім'я, бо президент – це президент всіх громадян і всіх партій", – наголосив член політради політичної партії "УКРОП" Геннадій Корбан.

"УКРОП" позиціонує себе, як партію з поміркованими лівими ідеями. Її завдання – створення моделі ринкової економіки за зразком Шведського соціалізму – швидке економічне зростання плюс широкі політичні реформи. Як результат – високий рівень життя громадян.

Законодавство, впевнені "укропівці", слід змінювати комплексно. Точкові підходи – не дають бажаного результату. Сьогоднішнє керівництво країни вони критикують. Кажуть, воно нескінченно прикривається Східним фронтом і вперто не виконує обіцяного. АТО не завершили, про героїв не дбають. А добровольців, які першими пішли на фронт, дискредитують. Тож легкої кампанії тут не очікують.

"Такого шаленого тиску, на людей, які щось значуще зробили, на мерів, щоб вони йшли на вибори від провладних партій. Блоку "Солідарність" та "Опозиційного блоку". Бо Корбан не дасть збрехати, ідуть дзвінки в Дніпропетровськ, Луганськ, Одесу, що ці дві партії – мають бути номером один і два на вибори", – зазначає член політради політичної партії "УКРОП" Ігор Палиця.

В об'єднанні патріотів обіцяють, що голова політсили щороку змінюватиметься. Партія зорганізовуватиме публічні обговорення цілей. Вони захищатимуть національного виробника, допомагатимуть розвивати бізнес. І в жодному разі не дозволять наступати на свободу слова. Бо за нинішньої ситуації є не просто побоювання. Ігор Палиця стверджує, він володіє конкретною інформацією. І вона – не просто скандальна, а пов'язана з незалежною позицією журналістів "1+1".

"Сьогодні "1+1" продовжує показувати правду. Дана команда Адміністрацією президента знайти причину і забрати ліцензію в каналу "1+1". До чого заводить сьогодні Адміністрація президента. Тому узурпація йде скрізь. А після виходу першого (шоу) Савіка Шустера (на "1+1") поставили завдання перед СБУ зробити все, знайти причину і Шустера в країну не пускати", – сказав Палиця.

Він наголошує на тому, що цілий рік, поки триває війна на Сході, в державі не відбувалися реальні реформи. А тепер влада намагається знайти винних серед тих, хто боронив країну. Тому "УКРОП" виступає за цілковите перезавантаження влади.

Кореспонденти ТСН Людмила Бадалян, Тетяна Лазарчук, Олександр Романюк

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2411
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація