Під час псевдореферендуму в Криму насправді лише 15% громадян хотіли приєднання до Росії

Під час псевдореферендуму в Криму насправді лише 15% громадян хотіли приєднання до Росії

Лише 30% кримчан прийшли на березневий референдум

Інформація про волевиявлення схожа на цифри, котрі раніше оприлюднив Меджліс. 

Крим за приєднання до Росії фактично не голосував - така сенсаційна заява днями зʼявилася на сайті Ради при президентові Росії з питань розвитку громадянського суспільства та прав людини, - йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Вона кардинально суперечить попереднім цифрам Кремля про майже 97% підтримки входження Криму до складу Росії. За даними членів президентської ради, на березневий референдум про статус Автономної Республіки прийшли щонайбільше 30% громадян. І лише половина з тих, хто зʼявився на референдум, - проголосували за приєднання до Росії. Отже, долю українського Криму визначила проросійська меншість: десь 15%.

Приблизно такі ж дані явки і голосування оприлюднив і Меджліс. І це де-факто доводить, що анексія Криму не має нічого спільного з волею більшості кримчан.

Незручну новину з президентського сайту швидко прибрали. Але правозахисниця Світлана Ганнушкіна, одна з тих, хто досліджував кримські настрої, була відверта з українськими журналістами. В інтервʼю "Каналу 24" вона прямо сказала, що Росія оскандалилася кримською кампанією.

Нагадаємо, що раніше світ не визнав кримського референдуму

Крим за приєднання до Росії фактично не голосував

Крим за приєднання до Росії фактично не голосував

Повʼязані теми:

Наступна публікація