Під час "спринту" з димовою шашкою в Раді Тетерук вдарив Семенченка

Під час "спринту" з димовою шашкою в Раді Тетерук вдарив Семенченка

Андрій Тетерук / Фото: УНІАН

Сьогодні в парламенті було гаряче через реінтеграційні законопроекти.

Депутат від "Народного фронту" Андрій Тетерук дав по потилиці своєму колезі по парламенту - представнику "Самопомочі" Семену Семенченку

Це сталося під час того, як він вибігав із зали засідань із димовою шашкою для того, щоб загасити її. Як стало відомо пізніше, її кинув нардеп від "Свободи" Юрій Левченко. Свій вчинок він пояснив тим, що не підтримує голосування інших депутатів за реінтеграційні закони щодо Донбасу.

Як відомо, "Свобода", "Батьківщина" та "Самопоміч" виступають проти документів щодо Донбасу, які були ухвалені сьогодні. Рада проголосувала за законопроекти, які визначають подальше майбутнє окупованої частини. Так, в першому читанні ухвалено президентський законопроект про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях (№7163). Також Рада подовжила дію особливого статусу ОРДЛО законопроекту 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація