Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дрон зняв будинок на відео. 

Активісти "Автомайдану" за допомогою безпілотника зняли маєток мера Києва Віталія Кличка у селі Лютіж та навідалися в гості до його охоронців.

Дрон зняв з висоти пташиного польоту віллу столичного мера із будиночком для охоронців, причалом для яхт та власним пляжем. Коли ж автомайданівці вирішили під'їхати до власності Кличка, їх зустріли охоронці. На камеру вони заявили, що це не маєток очільника Києва, а будинок відпочинку "Октябренок" і порадили активістам купити путівки, аби потрапити всередину.

Офіційно ж вказаний маєток оформлений на дружину Віталія Кличка Наталію Єгорову. У відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно вказано, що Єгорова придбала будинок відпочинку, адреса якого – село Лютіж, вул.Приморська, 128.

Розслідування щодо будинку Віталія Кличка у Лютяжі _5
сайт "Автомайдану"
Власницею маєтку є дружина Кличка

В декларації Кличка цей будинок вказаний. Натомість земельна ділянка, на якій побудували маєток, перебуває у державній власності. В аренду на 49 років ділянку землі у майже 10 гектарів взяло ТОВ "Вишгородлісбуд". Натомість місце ж реєстрації зазначеного орендаря - ТОВ "Вишгородлісбуд" - збігається із адресою самого будинку Віталія Кличка у Лютіжі.

Розслідування щодо будинку Віталія Кличка у Лютяжі _7
сайт "Автомайдану"
Ділянка, на якій розташований маєток, у державній власності

Одним з засновників ТОВ значиться ТОВ "Північна інвестиційна група" та ТОВ "Школа капітанів", засновником якої, у свою чергу, є Старостенко Ганна - заступник голови КМДА.

Розслідування щодо будинку Віталія Кличка у Лютяжі _11
сайт "Автомайдану"
ТОВ володіє заступниця глави КМДА

Примітно, що територію довкола будинку Кличка – а саме берегову лінію Дніпра – забарикадували за парканом. Боронять територію охоронці. При цьому, вказана ділянка землі перебуває у державній власності.

"Виходить, що з цією частиною берега біля "будинку відпочинку" Віталія Кличка відбулося банальне самозахоплення? Маємо надію, що це просто якась помилка в реєстрах, бо не може ж мер української столиці бути причетним до подібного правового свавілля", - поцікавилися в "Автомайдані".

Нагадаємо, раніше журналісти показали елітний маєток з мідними куполами, який будує під Києвом донька екс-глави ЦВК Сергія Ківалова. Площа земельної ділянки складає 60 соток. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції