Під Київ з регіонів України, зокрема з Криму, звозять внутрішні війська

Під Київ з регіонів України, зокрема з Криму, звозять внутрішні війська

Спецназ звозять під Київ / Фото: Українське фото

У МВС переконують, що все нормально, але силовикам потрібно підміняти одне одного.

Під Київ, де зараз проходить всеукраїнська акція непокори Євромайдан, звозять внутрішні війська з усієї України. Але в МВС переконують – все в нормі і нікому нічого не загрожує.

Зокрема в Київ везуть силовиків з Криму, яких підозрювали в жорстокому розгоні Євромайдану 30 листопада.

"Військами поставлено завдання - охорона громадського порядку, у тому числі під час проведення масових заходів. Зараз в Київ вирушили бійці декількох підрозділів, які базуються в Сімферополі та селищі Краснокам'янка", - заявив начальник управління Кримського територіального командування ВВ МВС Микола Балан.

Слід додати, що саме бійців із Краснокам'янки підозрювали в розгоні мітингу, пише "Комсомольская правда в Украине".

Разом з тим силовики запевняють, що додаткові підрозділи потрібні лише для того, щоб підміняти бійців. Вони не можуть постійно вести варту, бо стомлюються.

"Це не означає, що кількість бійців на вулицях Києва постійно збільшується. Додаткові сили потрібні для того, щоб змінити тих, хто вже відстояв кілька чергувань і повертаються у свої регіони", - переконує прес-офіцер внутрішніх військ МВС України Вікторія Кушнір.

Нагадаємо, що Азаров погрожує мітингувальникам. Лідери опозиції штовхають людей на злочин, вважає він, але на відміну від них, депутатської недоторканності у протестувальників немає.

Повʼязані теми:

Наступна публікація