Під Міноборони хочуть оголосити Семенченка міністром і зібрати новий Майдан

Під Міноборони хочуть оголосити Семенченка міністром і зібрати новий Майдан

Люди перекривають рух під Міноборони / Фото: facebook.com/vitaly.manko

Люди, що зібралися під оборонним відомством, вимагають замінити керівництво Генштабу та АТО.

У Києві під Міністерством оборони, де наразі проходить пікет з вимогою врятувати бійців під Іловайськом, активісти проголосили комбата "Донбасу" Семена Семенченка міністром оборони і закликають штурмувати будівлю, передає кореспондент ТСН.

Під будівлею зібралися близько 2 тисяч людей – матері солдатів, які знаходяться в оточенні, бійці батальйону, які наразі перебувають у відпустці, та активісти. Люди перекрили Повітрофлотський проспект і вимагають змінити керівництво Генштабу та АТО, а деякі навіть закликають штурмувати будівлю оборонного відомства.

З пікетувальниками на зв'язок виходить поранений комбат "Донбасу" Семенченко. Деякі з активістів вже оголосили його новим міністром оборони і кличуть людей збирати "новий Майдан".

Такі заяви поділяють не всі учасники акції. Зокрема, солдатські матері кажуть про те, що деякі люди намагаються використати їхнє положення і звести всю акцію до передвиборчих перегонів.

Близько 30 матерів на початку акції пустили у середину будівлі і заявили, що підмога до Іловайську "вже йде", нічого не уточнюючи. Жінки шоковані такою відповіддю і не розходяться.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Нагадаємо, раніше Семенченко висунув 5 жорстких вимог Міністерству оборони

Повʼязані теми:

Наступна публікація