Під посольством РФ у Києві поліція затримала провокатора, який кинув яйце у виборця

Одного із двох раніше затриманих учасників акції протесту під посольством РФ вже відпустили.

Правоохоронці затримали ще одного учасника акції протесту під посольством Росії в Києві.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Чоловік кинув яйце у виборця, який приїхав проголосувати на виборах до Державної Думи РФ. Після того, як виборець вийшов із будівлі посольства, нападник побіг до розташованого поруч скверу. За ним побігли кілька співробітників поліції і досить швидко його зупинили.

Решта учасників протесту намагалися впливати на правоохоронців і не дати їм затримати нападника.

Згодом співробітники поліції відвели затриманого далі, в один із навколишніх дворів, де стоять мікроавтобуси поліції.

Протестувальники деякий час продовжували викрикувати образи на адресу правоохоронців, але, врешті, ситуація заспокоїлася.

Наразі під будівлею посольства залишається кілька десятків протестувальників і багато правоохоронців, які охороняють будівлю.

Один з поліцейських повідомив журналістам, що одного із двох раніше затриманих учасників акції протесту під посольством РФ вже відпустили.

Нагадаємо, що в неділю, 18 вересня, в Росії розпочалося голосування на виборах до нижньої палати парламенту – Державної думи. Виборчі дільниці працюватимуть з 8:00 до 20:00 за місцевим часом.

Москва вперше організовує вибори до свого парламенту на окупованих українських територіях – у Криму та Севастополі. Україна відмовила Росії в організації виборів на своїй території.

Відмова стосується і російських дипломатичних представництв – посольства та консульств. У російській Центральній виборчій комісії заявляють, що через це не зможуть проголосувати понад 80 тисяч громадян Росії, які живуть в Україні.

 

 

Залиште свій коментар

Наступна публікація