Під повним контролем бойовиків залишаються Горлівка, Донецьк, Луганськ та ще кілька міст

На Донбасі триває визволення українських міст і сіл від терористів.

У неділю українська армія на Донеччині передислокувалася на нові позиції. Від терористів звільнені більшість великих населених пунктів. Населення починає розуміти, що справжні визволителі – не ополченці, які принесли на Схід України страх та вбивства.

Проте під повним контролем бойовиків залишаються Горлівка, Донецьк, Луганськ та ще кілька міст на Донбасі, ідеться в сюжеті ТСН.Тиждень про хронологію бойових подій на Сході України за останні тиждень.

У звільнених від терористів містах почали лунати патріотичні гасла

У звільнених від терористів містах тепер лунають промовисті, навіть не проукраїнські, а стовідсотково патріотичні гасла. Життя повільно, але повертається тут до придатного стану.

Із приходом сил АТО у місцевих жителів змінюється ставлення до терористів. Хтось із бойовиків утік, а дехто – місцеві, які допомагали екстремістам – намагається "замішатися" в масу місцевих жителів. Проте сьогодні місцеві жителі видали трьох таких зрадників, які стояли в черзі за харчами у звільненому місті. Про це повідомив міністр оборони України Валерій Гелетей (дивіться на відео з 13:30 хв.).

Кореспонденти ТСН Костянтин Павлов, Олександр Моторний

Експерти заговорили про позитивний ефект перемир'я

Розрізнені групи російських найманців досі важко було вирахувати на місцевості. Але за ці 10 днів вони зійшлися до населених пунктів, що дає можливість узяти їх у кільце.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: