Під тиском Трампа з програми Республіканської партії виключили озброєння України – ЗМІ

Разом із тим у програмі закликають до посилення санкцій проти Росії.

Представники виборчої кампанії кандидата у президенти США Дональда Трампа домоглися виключення з програми Республіканської партії США вимоги про надання Україні летальних озброєнь.

Про це пише виданням The Washington Post, передає Голос Америки.

Під час засідання комітету платформи республіканців з питань нацбезпеки минулого тижня один із членів комітету запропонував додати до програми поправки щодо збереження або посилення санкцій проти Росії. Окрім того, він пропонував посилити підтримку України та "надати летальні оборонні озброєння".

Після цього представники Трампа та делегати, які його підтримують, домоглися виключення з програми вимоги "надання летальних озброєнь" та заміни її на "належну допомогу".

Після того, як зміни були внесені, пропозицію було успішно проголосовано та внесено до офіційної Платформи Республіканської партії США.

Видання зазначає, що позиція виборчої кампанії Трампа з цього питання суперечить поглядам більшості республіканських лідерів у галузі зовнішньої політики.

Раніше повідомлялося, що у старших радників Трампа і у самого кандидата були зв'язки з Росією. Росіяни стали однією з ключових груп покупців нерухомості, побудованої Трампом у США та інших країнах. У 2013 році під час поїздки в Росію Трамп знайшов для свого проекту у сфері нерухомості в Москві нового російського партнера. 

ВідеоАмерика визначилася з основними кандидатами в президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: