Підбитий терористами літак Су-24 вдруге загорівся під час посадки, але льотчики врятувалися

Дата публікації
Підбитий терористами літак Су-24 вдруге загорівся під час посадки, але льотчики врятувалися

Терористи підбили літак, але силовикам вдалося здійснити посадку

Силовики з одним двигуном у літаку змогли знищити зенітну установку терористів.

На Донбасі силовики на підбитому терористами літаку Су-24 змогли знищити зенітну установку бойовиків, а повітряне судно вдруге загорілося під час заходу на посадку, йдеться в сюжеті ТСН.Спецвипуск.

Сьогодні на Донеччині бойовики обстріляли український військовий літак "Су-24". Машину пошкодили, але екіпаж вцілів. До того ж, на підбитому літаку військові змогли знищити ракетну установку, з якої стріляли терористи. Після цього на одному двигуні пілоти ще триста кілометрів тягли до аеропорту на Дніпропетровщині, де літак загорівся вдруге. На щастя, льотчикам вдалося вибратися з кабіни, а рятувальники загасили Су-24.

Військові льотчики знищили ракетну установку, з якої бойовики обстріляли їх літак

Військові льотчики знищили ракетну установку, з якої бойовики обстріляли їх літак

"Під час обльоту стратегічних об'єктів СУ-24, який виконував аерозйомку мостів та інших стратегічних об'єктів на предмет замінування, обстріляли чотирма пострілами з ПЗРК, а потім його обстріляли з зенітних установок", - розповів речник АТО Олексій Дмитрашківський.

Загалом сьогодні сталося дві надзвичайні події з військовим літаком - під час заходу на посадку льотчик "Су-25" відчув некерованість машини і катапультувався. Наразі з ним все гаразд, всі обставини події встановлюються.

Кореспондент ТСН Олена Усенко.

Як повідомлялося раніше, 14 червня у Луганську терористи збили літак Іл-76, загинуло 49 українських військових. 

Наступна публікація