"Підігруєте Путіну". Пенсіонерка розкритикувала Разумкова на виборчій дільниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політика літня жінка назвала "проросійським".

Сьогодні, 21 липня, під час голосування на позачергових виборах до парламенту пенсіонерка посварила лідера списку партії "Слуга народу" Дмитра Разумкова. Відповідне відео опублікували "Факти".

Під час голосування жінка перестріла Разумкова і звернулася до нього: "Ви - проросійський. Впевнена, ви під Росію граєте, підтримуєте Путіна".

Разумков у відповідь спокійно відповів: "Я, як і наша політична сила, граємо виключно на інтереси нашої держави. І не грає, а працює".

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Юридична підстава ухвалення такого рішення – від 2016 року не існувало парламентської коаліції.

Через місяць, 20 червня Конституційний суд України визнав оголошення виборів законним. Із відповідним поданням щодо конституційності президентського указу звернулись народні депутати від "Народного фронту". На думку суддів, через внесені до Конституції змін з приводу формування коаліції і відсутності правового регулювання був створений конфлікт між президентом і Верховною Радою. Таким чином, розв'язати суперечності можуть тільки вибори.

Вибори проходитимуть за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за списками, а інша - за мажоритарними округами. У бюлетені з партіями будуть 22 політичні сили. Загалом за депутатське крісло змагатимуться понад п'ять тисяч кандидатів.

Центральна виборча комісія для проведення позачергових виборів у Верховну Раду замовила понад 63 млн бюлетенів. Бюлетені розраховані на 31 мільйон виборців. Їх замовили вдвічі більше, бо кожен виборець отримає по два папери – один для голосування за партію, другий – за мажоритарного кандидата.

 

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції