Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Підкилимні ігри" та спроби домовитися з Зеленським: Данилюк пояснив рішення покинути РНБО

Наразі він ще визначається, чим буде займатися далі, але хоче працювати в Україні на незалежній платформі.

Екссекретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк заявив, що вирішив піти з посади, бо не хоче брати участі в "підкилимних іграх деяких персонажів".

Про це він сказав у коментарі виданню "ГОРДОН".

"Відставка з посади секретаря РНБО – моя ініціатива. Це було свідоме рішення, яке ґрунтується на тому, що відбувається і як зараз формується політика. Мені просто не цікаві підкилимні ігри, якими займаються деякі персонажі", - заявив Данилюк.

Він зазначив, що пропонував президентові Володимиру Зеленському кілька варіантів виправлення ситуації, але до єдиної позиції вони не дійшли, хоча й їхні стосунки залишаються "конструктивними".

"Не відкидаю, що буду йому допомагати, консультувати. Усе-таки я підтримував його від самого початку кампанії, тому бажаю йому успіху", - додав Данилюк.

Наразі він ще визначається, чим буде займатися далі. "Надходять пропозиції, зазвичай пов'язані з бізнесом. Щоправда, вони переважно з інших країн, а мені цікаво попрацювати в Україні. Думаю, це буде незалежна платформа. На цьому етапі, мені здається, так буде правильно", – зазначив Данилюк.

Водночас він наголосив, що в багатьох людей, які прийшли у владу, недостатній рівень професіоналізму.

"Влада в Україні зараз дуже різношерста. У цій команді є різні люди, є ті, кого я підтримую, а є такі, кого не підтримую. Тому, коли говорять "влада", я їх поділяю. У всіх різний рівень досвіду. У багатьох із тих, хто прийшов, не вистачає професіоналізму. Це системна проблема, яка несе ризик", - сказав Данилюк.

Він сподівається, що будуть зроблені висновки і президент "проведе коригування, незважаючи на те, що його тягнуть в інший бік".  "Інакше будуть проблеми. Від його команди багато чого чекають. І якщо ці великі очікування не реалізуються, усі дістануть серйозну психологічну травму. І не тільки. Час дуже цінний. Зараз важливий період – інші країни відвертаються від України, займаючись своїми проблемами", – сказав Данилюк.

Нагадаємо, колишнього міністра фінансів Олександра Данилюка призначили секретарем Ради національної безпеки і оборони країни наприкінці травня. До цього йому пророкували вищі посади, зокрема в міністерстві. 27 вересня в пресслужбі Офісу президента повідомили, що Олександр Данилюк написав заяву про відставку. Там зазначили, що Данилюк написав заяву ще перед візитом президента Зеленського на Генасамблею ООН. 30 вересня Зеленський підписав указ про звільнення Данилюка.

Відео Відставка Данилюка: в медіа з’являються чутки щодо нової посади чиновника

Він залишається на посаді, допоки глава держави не розгляне заяву. Володимир Зеленський вже повернувся зі США. На розголос у пресі новини про раптову відставку Данилюк відреагував постом у соцмережах. На посаді секретаря РНБО Олександр Данилюк відпрацював 4 місяці.    

Відставка Данилюка: в медіа з’являються чутки щодо нової посади чиновника

Залиште свій коментар

Вибір редакції