"Підлі щури будуть покарані". Кривонос пообіцяв викорінити корупцію та розкрадання в оборонній сфері країни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кривонос розповів, що він збирається реалізувати програму "П’ять кроків до перемоги".

Новопризначений заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос запевнив, що буде жорстко припиняти випадки корупції і розкрадання в оборонній сфері України.

Про це заявив під час церемонії призначення його на посаду.

"Що стосується роботи з реформування оборонної промисловості... Я докладу максимум зусиль, щоби зробити неможливими прояви корупції, мародерства в армії. І ті підлі щури, які намагалися або намагаються розкрасти армію, розікрасти нашу державу, я впевнений, вони будуть покарані", - наголосив він.

За словами Кривоноса, він вже має план дій.

"Я впевнений, що та програма, яка напрацьована і яку ми назвали "П'ять кроків до перемоги", в максимально короткі терміни дозволить зробити нашу Україну ще сильнішою, ще більш згуртованою і практично унеможливить старання РФ здійснювати пряму агресію на території України", - сказав він.

Окремо заступник секретаря РНБО подякував президенту України Петру Порошенку "за те, що... мене почули, і Ви дозволили, дали мені можливість продовжити шлях воїна".

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секратаря Ради національної безпеки і оборони України. 

Це відбулося після резонансної першої частини розслідування щодо корупції в оборонній сфері України, до якої ймовірно причетний сам Гладковський, його син, керівники оборонних підприємств та низка інших осіб. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції