Підозрюваний у держзраді голова району Харкова відповів СБУ через соцмережі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чиновник вважає оголошене звинувачення політичною розправою.

Співробітники СБУ заочно оголосили підозру в державній зраді харківському чиновнику. Главу адміністрації одного з районів міста слідчі викрили в співпраці з ФСБ Росії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Імені його на брифінгу не називали, але вже за кілька годин Максим Мусєєв сам прокоментував звинувачення на сторінці в соцмережах. СБУ про нього повідомила, що завербували посадовця в 2015 році, тоді ж він отримав російське громадянство. "Зустріч із кураторами здійснювалися як на території РФ, незважаючи, що вказана особа мала допуск до держтаємниці, так і на території третіх країн. В рамках досудового розслідування задокументовано факт наявності у чиновника подвійного громадянства", - розповів заступник голови спецслужби Віктор Кононенко. Паспорт Мусєєву видали спершу в Криму, а згодом замінили у Москві на документ іншої серії.

ВідеоУ Харкові чиновнику заочно оголосили підозру у держзраді

Підозру у державній зраді заочно оголосили харківському чиновнику  співробітники СБУ. Голову адміністрації одного з районів міста слідчі викрили у співпраці з ФСБ. За версією слідства він був завербований 2015 і того ж року отримав громадянство Росії. Імені його на брифінгу не називали, але вже за кілька годин Максим Мусєєв сам прокоментував звинувачення на сторінці у соцмережах. 

У Харкові чиновнику заочно оголосили підозру у держзраді

Запитати про ці документи у Мусєєва неможливо – чиновник зник кілька тижнів тому. За даними слідства, він переховується у Росії. На телефонні дзвінки Мусєєв не відповідає, двері у його кабінеті зачинені, а коридори адміністрації немовби вимирають із появою преси. Навіть підлеглі не знають, де їхній начальник та скільки його вже немає на роботі. Заступник голови адміністрації Холодногірського району Олена Гунбіна – єдина, хто знає хоч щось конкретне. Наприклад, що офіційно шеф на лікарняному. "На час хвороби Максима Сергійовича я виконую його обов'язки", - пояснила вона.

У Харкові Мусєєва пов’язують з корупцією та тітушками. Рік тому при обшуку у його помічниці знайшли наркотики та зброю, перероблену на бойову – із документами на Мусєєва. А 2014-го на території району, де головує чиновник, знайшли БТР – тоді Мусєєв пояснив, що бронетранспортер є власністю його знайомого і машину нібито передадуть одному з батальонів. Нині СБУ підозрює чиновника ще й у створенні альтернативних ветеранських організацій. "Які замість допомоги ветеранам займалися здирництвом та збором інформації, яка носить військовий та мобілізаційний характери. Їм вдалося зібрати списки учасників АТО – як діючих, так і ветеранів, які були передані замовнику, тобто російській стороні", - пояснили в СБУ.

Членів однієї з таких організацій нещодавно затримали за вимагання грошей у підпрємців. Під час затримання один з підозрюваних погрожував гранатою, тож спецпризначенцям довелося відкрити вогонь – злочинець загинув. На брифінгу СБУ ім’я підозрюваного не називали, проте вже за кілька годин на сторінці Мусєєва в соцмережах з'явився пост із спростуванням звинувачень. "Правоохоронні органи відпрацьовують політичне замовлення з усунення опонентів. Реальних доказів моєї протиправної діяльності немає і бути не може. Скоро я розкажу про те, як, ким, за посередництвом чого була сфабрикована справа", - пообіцяв чиновник.

Натомість СБУ планує незабаром оголосити Максима Мусєєва у міжнародний розшук. Поки що підозру у державній зраді йому оголосили заочно.

Кореспондент ТСН Мар’я Уманська

Залиште свій коментар

Вибір редакції