Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підозрюваний у масштабному розкраданні Бакулін передав комітету Ради виписку з московської лікарні

За словами членів комітету, згідно з діагнозом нардеп може приїхати до України, щоб взяти участь у слідстві.

Народний депутат від фракції "Опозиційний блок", колишній очільник НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін, підозрюваний у розкраданні майже мільярда гривень, якому загрожує зняття недоторканності та арешт, передав регламентному комітету довідку з Інституту ім. М.Скліфосовського в Москві.

Про це заявив член комітету Дмитро Лубінець (фракція "Блок Петра Порошенка") під час розгляду подання генерального прокурора Юрія Луценка, пише "Інтерфакс-Україна".

"Із тих матеріалів, які ми побачили... виписка з лікарні Скліфосовського з Москви, де чітко зазначено - навіть лікарі дали діагноз, що людина може брати участь, тобто приїхати до України, що він не в стаціонарі, що він потрапив (до лікарні - прим.ред.), побув один день, його виписали", - розповів він.

За словам Лубінця, регламентний комітет вперше зіткнувся з тим, що народний депутат, на якого внесене подання, не бажає приходити на засідання профільного комітету.

"Навіть у Москві роблять усе, щоб у пана Бакуліна була можливість приїхати до України", - додав депутат.

Своєю чергою Луценко зазначив, що Бакулін перебуває за межами України декілька років, проте весь цей час досі є народним депутатом, а також розповів, що передавав через керівництво фракції "Опозиційний блок" пропозицію Бакуліну прибути для роботи зі слідством, натомість йому завжди відповідали: "Він або зайнятий, або хворіє".

"Де він зайнятий і де він хворіє - нам не повідомляє ні керівництво фракції, ні адвокати самого Бакуліна. Я розцінюю це як спробу уникнути відповідальності, переховуватися від слідства, і насамперед тому я сьогодні просив притягнути його не лише до кримінальної відповідальності, а й до затримання та арешту", - наголосив генпрокурор і натякнув, що збирається направити до Ради подання на інших народних депутатів.

Нагадаємо, раніше регламентний комітет Верховної Ради дав дозвіл на притягнення до відповідальності, затримання і арешт нардепа "Опозиційного блоку", колишнього очільник НАК "Нафтогаз України" Євгена Бакуліна, підозрюваного в розкраданні коштів.

16 лютого генпрокурор підписав документи, що стосуються Бакуліна. Депутату загрожує зняття недоторканності через справу про "вишки Бойка". Сам політик опинився на лікарняному.

Залиште свій коментар

Вибір редакції