Підписання закону про ринок землі намагаються заборонити через суд

Дата публікації
Перегляди
2588
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Підписання закону про ринок землі намагаються заборонити через суд

Фото: Окружний адміністративний суд Києва

Суд просять заборонити голові Верховної Ради вчиняти будь-які дії, спрямовані на підписання закону.

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла заява про забезпечення позову до подання позовної заяви щодо заборони голові Верховної Ради Дмитру Разумкову вчиняти будь-які дії, спрямовані на підписання закону про ринок землі.

Про це повідомили у пресслужбі суду.

"Позивач, зокрема, просить ОАСК у порядку забезпечення позову заборонити голові Верховної Ради та будь-кому із окремих депутатів та працівників апарату парламенту вчиняти будь-які дії, спрямовані на підписання ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", ухваленого 31 березня, його направлення на підпис президентові та подальше офіційне опублікування закону", - йдеться у повідомленні.

Наразі Окружний адмінсуд вирішує питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову.

Нагадаємо, Верховна Рада на позачерговому засіданні, яке затягнулося аж до ночі проти 31 березня ухвалила у другому читанні та в цілому депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. Законопроєкт після розгляду всіх правок підтримали 259 нардепів. 

Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 липня 2020 року. Саме тоді буде скасований мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Законопроєкт також чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю - громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Скандал навколо Окружного адмінсуду
Дата публікації
Перегляди
2588
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація