Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підрив пам'ятника Мазепі є останнью конвульсією п'ятої колони на Полтавщині - Порошенко

Порошенко згадав, що скульптуру гетьмана намагалися встановити ще у минулому десятилітті.

Спроба підірвати нововстановлений пам'ятник гетьману Івану Мазепі є останньою конвульсією п'ятої колони у Полтавській області.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час відкриття пам'ятника гетьману Івану Мазепі в Полтаві, повідомили у його прес-службі.

"Жалюгідна спроба її (скульптуру – прим.ред.) підірвати – неначе остання конвульсія п'ятої колони на території Полтавщини", - наголосив він.

За словами Порошенка, увіковічити Мазепу у Полтаві намагалися з середини минулого десятиліття, та вже навіть готову скульптуру не вдалося встановити.

"Історія цього монументу великому гетьманові дуже складна. Ідея відновлення та встановлення пам'ятника зародилася в середовищі української молоді, представники якої ще 1989 року зібралися у Полтаві, щоб перешкодити імперському бажанню чергового святкування річниці Полтавської битви", - додав він.

Нагадаємо, у ніч проти 4 травня невідомі підірвали у Полтаві новенький пам'ятник Мазепі. За даними поліції, вандали відкололи шматок граніту з постаменту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції