Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко зустрівся зі своєю фракцією в Раді перед голосуванням за антикорупційний суд

Реформи потребує вся система - Геращенко.

В четвер 7 червня президент України Петро Порошенко зустрівся з фракцією "БПП" у Верховній Раді.

Про це на сторінці в Facebook написала Ірина Геращенко, перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи.

На зустрічі президент закликав фракцію підтримати закон про Антикорупційний суд, який потрібен насамперед Україні, а не тільки партнерам.

"Закон має відповідати Конституції України та враховувати позиції і рекомендації Венеціанської комісії. При цьому в нас не лише Антикорупційний суд, але й всі суди й вся судова система повинна працювати так, щоб повернути довіру суспільства до судової системи, це дуже важливо для країни. Не буває одного ідеального суду в країні, де реформи потребує вся система, й саме над цим маємо працювати", - написала Геращенко.

президент бпп
Ірина Геращенко/Facebook

Також президент просив підтримати його поправки до закону про дипломатичну службу, на який чекають сотні українських дипломатів.

Нагадаємо, 7 червня, Верховна Рада України планує ухвалити у другому читанні законопроект про створення Антикорупційного суду, таким чином завершивши створення в країні антикорупційної інфраструктури. Цей законопроект вирішить долю подальшої фінансової допомоги з боку ЄС та МВФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції