"Підтримку потрібно цінувати". Медведєв дорікнув Мінську за кредити, отримані від РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єр-міністр Росії вважає, що білоруси мають цінувати те, що робить для них Росія.

Прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медвєдєв заявив, що вони зберігають великий обсяг кредитної підтримки Білорусії коштами, які могли б направити на підтримку власної економіки.

Про це повідомляє російське видання РБК.

"Якщо говорити про такі держави, передусім йдеться про Білорусь, ми зберігаємо дуже великий обсяг кредитної підтримки наших партнерів, цей обсяг перевищує $ 6,5 млрд, не рахуючи пов'язаного кредиту на будівництво атомної станції", - сказав він на нараді з віце-прем'єром.

Медведєв також додав, що Москва не вимагає повернення кредитів, виданих Мінську, а пролонгує їх "на прохання партнерів".

"В умовах, нагадаю, коли для нас закриті фінансові ринки західних країн. По суті, ми допомагаємо, позичаючи гроші з нашої економіки. Це треба цінувати, розмірковуючи про союзницькі відносини", - заявив російський прем'єр.

Нагадаємо, раніше Лукашенко натякнув на втрату Росією союзника в особі Білорусі, поклавши відповідальність за це на Кремль.

Перед цим Лукашенко назвав розмови щодо майбутнього приєднання Білорусі до Росії такими, що не відповідають дійсності і є "притягнутими за вуха". Білоруський лідер нагадав, що колись Росія відмовилася створити союзну державу зі спільною конституцією, валютою тощо. Він додав, що союз може базуватися тільки на рівних правах.

ВідеоЛукашенку не вдалося вмовити Путіна не підвищувати ціну на газ для Білорусі

Мінськ обурений, адже газ білоруси вже отримують вдвічі дорожче, ніж російські споживачі, і втрати через це складуть 10 мільярдів доларів за 5 років. Москва на поступки не йде. В обмін на привабливі цінники росіяни пропонують Білорусі те, що вони називають "глибокою інтеграцією". 

Лукашенку не вдалося вмовити Путіна не підвищувати ціну на газ для Білорусі

Залиште свій коментар

Вибір редакції