Підвищення "мінімалки" до 5 тисяч: в Офісі президента анонсували внесення змін до держбюджету у серпні

Дата публікації
Перегляди
7068
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Підвищення "мінімалки" до 5 тисяч: в Офісі президента анонсували внесення змін до держбюджету у серпні

Фото: unian.net

Сьогодні до Ради Зеленський має подати відповідний законопроєкт.

Наприкінці серпня може відбутися позачергове засідання Верховної ради України, на якій парламентарі розглянуть законопроєкт щодо підвищення мінімальної зарплати до 5 тисяч гривень. Очікується, що відповідний документ 6 серпня президент Володимир Зеленський внесе Ради.

Про це розповіла заступниця очільника Офісу президента Юлія Ковалів, пише "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні ( 6 серпня - ред.) президент внесе до Верховної Ради законопроєкт, яким передбачено вже від 1 вересня підвищення мінімальної зарплати до 5 тисяч грн. Це перший крок, щоб поліпшити соціально-економічні гарантії працівникам України", - сказала Ковалів.

Вона також нагадала, що схвалений урядом минулого тижня макропрогноз передбачає підвищення мінімальної зарплати в 2021 році в два етапи - до 6 000 і 6 500 гривень.

"Відповідно, на цій базі буде плануватися бюджет на 2021 рік, який буде поданий до парламенту 15 вересня цього року. Це один важливий законопроєкт, який сьогодні повинен внести президент. І ми очікуємо, що парламент до кінця серпня, напевно, на позачерговій сесії, яка буде скликана для розгляду цього закону ... буде скликана, очікуємо, в кінці серпня ", - заявила Ковалів.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський доручив уряду підвищити рівень мінімальної заробітної плати в Україні. Від 1 вересня 2020 року мінімальну зарплату планують підвищити до 5 тисяч гривень. Після цього уряд здійснить ще два перерахунки - взимку і влітку 2021 року. 

Урядовці спрогнозували мінімальну зарплату українців у 2021 році

Урядовці спрогнозували мінімальну зарплату українців у 2021 році
Наступна публікація