Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підвищення пенсій: Розенко попередив про складнощі з "протягуванням" пенсійної реформи у Раді

Пенсії підвищать від жовтня тільки якщо Рада затвердить проект реформи до 15 липня, але з цим можуть виникнути складнощі.

Будь-який закон про пенсійну реформу незалежно від того, наскільки добре він буде прописаний, проходитиме через Верховну Раду з великими труднощами.

Про це в інтерв'ю "Обозреватель" сказав віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

"Якщо ми продемонструємо, що основний зміст пенсійної реформи — це не у когось забрати, обмежити або обрізати, а все ж поліпшити життя пенсіонерам, то ми можемо під це голосування сформувати дуже широку коаліцію в Раді, не обмежуючись голосами Блоку Петра Порошенка і "Народного фронту". Якщо ми цього не покажемо, якщо законопроект Міністерства соціальної політики буде підготовлений неякісно, то ми його і через БПП і "Народний фронт" не проведемо. Я знаю ситуацію у фракції БПП. Там не можна наказати нардепу голосувати за будь-який закон, системи примусу у фракції немає, не ті часи. Єдине, що можу сказати, будь-який закон про пенсійну реформу, як би добре він не був прописаний, буде проходити через Раду з великими труднощами", — заявив Розенко.

За словами віце-прем'єра, наразі у Кабміні тривають непрості дискусії щодо пенсійної реформи.

Нагадаємо, уряд України планує представити проект пенсійної реформи у Верховній Раді до 16 травня

31 березня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що в разі ухвалення Радою проекту пенсійної реформи до 15 липня, уряд зможе підвищити пенсії вже від 1 жовтня. На думку урядовців, пенсійна реформа має включати три критерії: справедливість, бездефіцитність Пенсійного фонду та підвищення пенсій. 

ВідеоЗ 1 травня в Україні зростуть прожитковий мінімум та мінімальна пенсія

Залиште свій коментар

Вибір редакції