Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підвищення зарплатні вчителям та 12-річка. Уряд схвалив концепцію освітньої реформи

В середньому зарплата вчителів у 2017 році збільшиться на 50%.

Сьогодні, 14 грудня, уряд схвалив концепцію реформи середньої школи "Нова українська школа".

Про це на своїй сторінці у Twitter написав віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко.

"Щойно уряд схвалив концепцію реформи середньої школи "Нова українська школа": фінансування освіти 7% ВВП, збільшення ЗП учителям, 12-річка та ін.", – йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що рішення уряду щодо зміни ситуації у сфері освіти дозволять створити умови для належної якості освіти у країні.

"Якщо можемо при вищій освіті здобути наступну, то дитячий садочок і школу дитина відвідує тільки один раз у своєму житті. Ми не маємо жодного морального права обмежити дітей у доступності до школи, дитячого садочка, і найголовніше – в якості освіти. Маємо створити умови щодо належної якості освіти", – заявив Гройсман, анонсуючи затвердження урядом концепції "Нової української школи".

За його словами, ухвалені урядом рішення дозволять змінити ситуацію у сфері освіті у кращий бік, а також окреслити розвиток сфери на середньо- і довгострокову перспективу.

Прем'єр-міністр зазначив, що головне завдання сьогодні – наповнити змістом і забезпеченням загальну середню освіту.

За його словами, головний показник сфери освіти – це якість знань.

"Якість знань, підготовка необхідних спеціальностей, працевлаштування – це все починається від дитячого садочка. Маємо той багаж [знань] формувати таким чином, щоб діти були конкурентними", – додав Гройсман.

Серед сьогоднішніх рішень уряду – постанова про підняття оплати праці вчителів на два тарифних розряди, зазначив прем'єр-міністр. За його словами, завдяки цьому рішенню та підвищенню мінімальної зарплати удвічі, в середньому зарплата вчителів у 2017 році збільшиться на 50%.

Говорячи про питання рекомендацій до формування регіонального замовлення для навчання у професійно-технічних навчальних закладах, Володимир Гройсман зазначив, що влада різних рівнів у співпраці має готувати якісні професійні кадри для реального сектору економіки.

Наголошується, що цього року уряд направив 50 млн грн на зміну навчальних програм з трьох найбільш дефіцитних професійно-технічних спеціальностей. Наступного року це фінансування буде збільшено.

"Я би дуже хотів, щоби професійно-технічна освіта була теж якісною. Ми витрачаємо туди мільярди, я би хотів, щоби ці мільярди ми вкладали в конкретного українського учня, студента, який буде дуже добре підготовлений, буде працювати в реальному секторі, давати якісний національний продукт і впливати на розвиток національної економіки", – сказав прем'єр.

Концепція НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ from tsnua

Залиште свій коментар

Вибір редакції