Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пінчук відхрестився від фінансування фейкових звітів про суд над Тимошенко

У мільярдера запевнили, що Пінчук не має жодного стосунку до діяльності американської фірми.

Український мільярдер Віктор Пінчук спростовує інформацію, оприлюднену ЗМІ, про сплату ним понад 4,6 млн доларів за звіт американської юридичної компанії Skadden про відсутність політичного переслідування екс-прем’єра Юлії Тимошенко за часів президентства Віктора Януковича.

Про це з посиланням на прес-службу Пінчука пише "Українська правда".

"Розуміння компанії Skadden про те, що їх робота фінансувалась паном Пінчуком, є абсолютно невірним. Пан Пінчук не був джерелом жодних коштів для сплати гонорару компанії Skadden за підготовку доповіді, яка досліджувала судовий процес та осудження Юлії Тимошенко. Він жодною мірою не був відповідальний за ці витрати", – йдеться у повідомленні.

Окрім цього у Пінчука запевнили, що ані він сам, ані компанії, афілійовані з ним, ніколи не були клієнтами Skadden.

"Пан Пінчук та його команда не мали жодного стосунку до роботи, зробленої Skadden, включаючи підготовку чи розповсюдження їх доповіді", – додали у прес-службі.

Нагадаємо, видання Financial Times оприлюднило документ Міністерства юстиції США про фінансування діяльності фірми, яка аналізувала судовий процес над Юлією Тимошенко. Згідно з документами, фірма переважно фінансувалася Віктором Пінчуком.

Раніше колишній партнер політтехнолога Пола Манафорта Рік Гейтс повідомив, що український мільярдер Віктор Пінчук був клієнтом Манафорта. За його словами, виплати Пінчука Манафорту були пов'язані з "юридичним проектом", для сплати грошей мільярдер скористався підконтрольною йому компанією Plymouth Consultants Ltd. Рік Гейтс не надав інших деталей про "юридичний проект". Він також не назвав суму грошей, яку отримав Манафорт від Пінчука.

Раніше повідомлялося, що в березні 2014-го команда Пола Манафорта, який перед цим працював на президента-втікача Віктора Януковича, обговорювала можливість консультування кандидата з ініціалами "ПП" і новоствореної політичної партії на президентських і парламентських виборах в Україні. Це випливає з доказової бази спецпрокурора США Роберта Мюллера, підготовленої у справі Манафорта.

Залиште свій коментар

Вибір редакції