Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пінькас заперечує, що його намагалися поставити "наглядачем" у Мінекономіки

За його словами, Турчинов не вимагав призначити його заступником Абромавичуса.

Колишній перший заступник голови "Укроборонпрому" Сергій Пінькас заперечує поширену раніше інформацію про те, що секретар РНБО Олександр Турчинов лобіював його призначення на посаду заступника міністра економіки Айвараса Абромавичуса.

Про це він заявив в інтерв'ю 5 каналу.

"Ніхто Пінькаса як працівника, як потенційного заступника міністра ніколи нікуди не лобіював… Ішлося про те, що необхідно створити таку посаду (яка би опікувалася ОПК в Мінекономрозвитку), а не про те, що необхідно призначити Пінькаса чи ще якусь іншу людину", - сказав він.

Разом із тим Пінькас зізнався, що у жовтні 2015 року все ж розмовляв з Абромавичусом щодо цієї посади, але міністр економіки тоді сказав, що вже є кандидати на місце заступника.

Відео Литовський міністр-реформатор Абромавичус не витримав української корупції

Нагадаємо, депутат від БПП Сергій Лещенко заявив, що секретар РНБО Олександр Турчинов домагався призначення заступником міністра економіки колишнього заступника голови "Укроборонпрому" Сергія Пінькаса. 

 

ИСПРАВЛЕНИЕ. Отставку Айвараса Абромавичуса приблизило требование назначить замом министра экономики в статусе неформаль...

Опубліковано Сергієм Лещенком 3 лютого 2016 р.

3 лютого, глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ та нав'язування сумнівних осіб у команду. Зокрема, він звинуватив першого заступника глави фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади у держкомпаніях та на крісло заступника міністра. 

Сам Кононенко заяву міністра називає спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі МЕРТ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції