Пинзеник заперечив, що "Народний фронт" буде голосувати за відставку Яценюка

За словами нардепа, заява Найєма - це "безвідповідальні інсинуації".

Фракція "Народний фронт" не голосуватиме за відставку уряду.

У цьому переконує перший заступник голови регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник, коментуючи заяву нардепа "БПП" Мустафи Найєма.

"Будь-які фантазії на тему "окремих позицій в НФ" є безвідповідальними інсинуаціями і не мають нічого спільного з дійсністю. Цей пан (Мустафа Найєм – ред.) має повне конституційне право проголосувати за відставку нинішнього уряду разом з "Опозиційним блоком" та іншими "спадкоємцями" Партії регіонів. Це його політичний вибір і його оцінка роботи 10 міністрів, делегованих фракцією "БПП" до Кабінету міністрів", - сказав Пинзеник.

Також він нагадав, що спочатку потрібно зібрати 150 голосів за внесення питання до порядку денного, потім набрати 226 голосів у сесійній залі.

"Після спільного голосування разом зі своїми новими політичними союзниками з "Опозиційного блоку" новоутворена "ширка" отримає повне конституційне право окреслити власне бачення складу і програми майбутнього уряду. Саме про це я і казав, тому не варто займатись маніпуляціями", - наголосив нардеп.

"Народний фронт" не голосуватиме за відставку чинного Уряду і закликає інших членів коаліції згадати 16 лютого про свої політичні зобов'язання", - додав Пинзеник.

Напередодні Мустафа Найєм в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що у "Народному фронті" готові проголосувати за відставку Яценюка, посилаючись на свідчення Пинзеника.

"Я розмовляв з Павлом Пинзеником, він в регламентному комітеті . Це була розмова про те, що якщо буде запропонований новий склад уряду і оголошено ім'я нового прем'єра-міністра, то є можливість у команди Арсенія Петровича піти у відставку. Така частина депутатів в "Народному фронті" є, яка була б готова проголосувати за відставку уряду Яценюка", - сказав тоді Найєм.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: