Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пишаюся тим, що жодної копійки не дав Порошенку – Коломойський

Підприємець нагадав про "жити по-новому" і розповів про стосунки з владою.

Бізнесмен Ігор Коломойський спростував підозри про використання в особистих інтересах знайомств із можливими майбутніми високопосадовцями команди Володимира Зеленського. Свою відповідь він озвучив в інтерв’ю BIHUS info.

"Заради чого Ігор Коломойський має до них звертатися? З якою метою?", - перепитав підприємець і пояснив, що міг би звертатися й раніше, наприклад, до президентів Леоніда Кучми чи Петра Порошенка, але не робив цього. "Вони раді й щасливі були б, просто ми цього не робили", - запевнив він.

ВідеоКоломойський прокоментував перемови щодо реструктуризації кредитів "ПриватБанку"

"Тим більше, коли прийшов Порошенко, всім було сказано, що живемо по-новому. От я пишаюся тим, що я жодної копійки йому не дав, цьому Порошенку. Незважаючи на те, що я відчував, що він хотів", - з посмішкою заявив Коломойський.

Він додав, що не вважає себе олігархом, натомість до таких відносить Петра Порошенка, тому що той сам став владою, та Ріната Ахметова, оскільки в того бізнес спирається на стосунки з державою і тарифи, котрі регулюються чиновниками. "Вплив на владу і політику – в мене є такі можливості, але я ними не користуюся", - запевнив бізнесмен. "Я не використовую медіа-ресурс для досягнення бізнес-цілей", - додав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції