Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Пішли б і в цирк". У штабі Порошенка заявили, що згодні на будь-яке місце проведення дебатів

Порошенко прийняв пропозицію Зеленського провести дебати на "Олімпійському".

Дебати кандидатів у президенти мають складатися з кількох раундів, повідомив на брифінгу речник виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв.

Під час кількох раундів варто по блоках обговорити теми, які належать до конституційних повноважень глави держави, заяви він. "Перший - це оборона і безпеки, другий - зовнішня політика і дипломатія, третій - дотримання конституційних прав громадян, зокрема економічних і соціальних", - розказав Медведєв.

Регламент дебатів має бути чітким, а ведучі об'єктивними. Відбуватися вони мають за рівними умовами для обох кандидатів на пост президента. "Дебати — це не "95 квартал", не КВН, не "Розсміши коміка". Це - серйозна розмова між кандидатами, тому що виборча кампанія - не є елементом шоу-бізнесу. Це період, який визначає майбутнє країни на роки, а, можливо, і на десятиліття вперед", - сказав він.

Як саме відбуватимуться дебати на стадіоні у штабі чинного глави держави не знають: "Виглядати це буде трошки дивно, але раз так хоче Володимир Олександрович, ми пішли на зустріч. Нехай це буде стадіон. Якби він запропонував це в Національному цирку, ми би пішли в Національний цирк, якби він запропонував це на якійсь естраді, ми би пішли на естраду".

Олег Медведєв повідомив, що погодитися на дебати на стадіоні було особистим рішенням Порошенка. "Стадіони – непридатні для політики. На стадіонах Гітлер проводив з’їзди нацистської партії, в латиноамериканських країнах на стадіонах розстрілювали противників диктаторських режимів", - розповів речник штабу.

У Порошенка очікують фінальної згоди і домовленості обох штабів щодо формату проведення дебатів.

Нагадаємо, 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Утім у соцмережах українці почали ширити хештег #хочубачитидебати. Крім того, близько 73,5% українців вважають, що кандидати, які проходять у другий тур виборів президента повинні брати участь у публічних дебатах.

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента Володимиром Зеленським.

Крім того, голова Національної суспільної телерадіокомпанії Зураб Аласанія заявив, що на 5 квітня запланована зустріч зі штабами кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка для обговорення умов проведення передвиборчих дебатів. За словами керівника Суспільного, дебати відбудуться 19 квітня і НСТУ вже готується до їхнього проведення. Модератором стане журналіст Павло Казарін.

ВідеоНезадоволені результатами першого туру виборів влаштували дебати без правил в Інтернеті

Двобій у Інтернеті! Незадоволені результатами першого туру виборів президента почали сваритись у мережі! Люди не добирають слів у звинуваченнях на адресу виборців-опонентів. Образи, лайка та навіть погрози - маштаб післявиборчої агресії зашкалює...  

Незадоволені результатами першого туру виборів влаштували дебати без правил в Інтернеті

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції