Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після бійки з "Беркутом" закривавлений Мельниченко потрапив до реанімації

За словами дружини екс-майора Наталі Розинської, у нього підозрюють інсульт.

Сьогодні під Київським окружним адміністративним судом сталася бійка, після якої екс-майор Держохорони Микола Мельниченко потрапив до лікарні.

Як розповіла ТСН.ua його дружина Наталя Розинська, вони разом приїхали взяти участь у судовому засіданні щодо виборів мера Василькова і мали представляти інтереси екс-мера міста Валерія Поповича – вони намагаються добитися його реєстрації кандидатом.

Однак, за словами Розинської, до будівлі суду приїхали близько 50 спецпризначенців з "Беркута". Правоохоронці заблокували двері і нікого не пускали.

Екс-майору, який намагався дістатись до дверей, беркутівці "скрутили руки, били". Розинська каже, що коли чоловік втратив свідомість, правоохоронці його поливали водою.

Мельниченка зачинили в окремій кімнаті. Врешті їм вдалося забрати його і на "швидкій" відвезти до лікарні. За її словами, Мельниченко зараз знаходиться у реанімації з підозрою на інсульт, до нього нікого не пускають.

Нагадаємо, у Василькові 2 червня повинні відбутися вибори, але їхній початок ознаменувався скандалом. Єдиного кандидата від опозиції Сергія Сабова відмовились реєструвати, оскільки на реєстрацію було подано документи іншого кандидата – Ольги Змаєвої, суб'єктом висування якого нібито був УДАР.

Відео Розинська заявила, що Мельниченку зламали руку і довели до інсульту

Залиште свій коментар

Вибір редакції