Після бою: Заліщук показала фото, на якому Поляков мило вечеряє з головою регламентного комітету

Депутатка передала фото журналістам.

Нардеп Світлана Заліщук продемонструвала фото, на якому нардепи Максим Поляков та Павло Пинзеник спілкуються за столиком у одному з закладів громадського харчування. Як повідомила депутатка ТСН, фото їй надіслали очевидці та стверджують, що зустріч відбулася у п'ятницю, 7 липня, ввечері.

Напередодні, 6 липня, регламентний комітет Верховної Ради, очолюваний Пинзеником, розкритикував подання ГПУ про зняття недоторканності з Максима Полякова. Начебто документ був замало аргументованим. Втім, рішення, чи передавати подання на голосування, залишили за спікером ВР Андрієм Парубієм.

А у п'ятницю, коли за твердженням Заліщук було зроблене фото, комітет розглядав подання на зняття недоторканності з Борислава Розенблата – вони з Поляковим фігурують в одному й тому ж провадженні ГПУ. За версією слідства, ці двоє вимагали хабарі. За гроші хотіли протягнути в парламенті поправки, які дозволять легально видобувати бурштин одній арабській компанії. Спецагентка Катерина Сивокінь, яка за легендою представляла інтереси фірми, давала їм за це гроші.

Поляков та Пинзеник
ТСН

Усі подання про недоторканність, за словами спікера Андрія Парубія, можуть розглянути в один день - 13 липня, якщо депутати підтримають таку пропозицію.

Нагадаємо, регламентний комітет Верховної Ради розглянув подання генерального прокурора України Юрія Луценка щодо народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Борислава Розенблата. Депутати підтримали всі три подання: арешт, затримання і притягнення до кримінальної відповідальності. 

Рішення комітету було ухвалене після того, як Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура оприлюднили відеоматеріали, які свідчать про причетність Розенблата до корупційної схеми з організації незаконного видобутку та продажу бурштину.

Луценко попросив ВР погодити притягнення до відповідальності п'ятьох нардепів. Прокурор сподівається, що парламент дасть згоду на притягнення до кримінальної відповідальності своїх колег. Подання стосуються: депутата від НФ Євгена Дейдея, групи "Воля народу" Олеся Довгого, "Радикальної партії" Андрія Лозового, депутата від БПП Борислава Розенблата, депутата від НФ Максима Полякова.

Не всі подання ГПУ були розглянути у комітетах, зокрема, без розгляду залишилось подання на народного депутата від "Опоблоку" Михайла Добкіна.

 Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

ВідеоКримінальне кіно від НАБУ: як віддані нардепи своїх захищали

Залиште свій коментар